Když něco chci, neptám se jestli můžu

Kellan Lutz - životopis

22. srpna 2009 v 18:31 | verča |  Kellan Lutz

Kellan se narodil 15. 03. 1985 v Severní Dakotě. Už ve svém dětství rozvíjel své talenty. Ve svých 14ti letech se přestěhoval do Arizony. Chtěl si rozšířit obzory a proto začal cestovat. Když byl na střední měl možnost jet do Dominikánské republiky a učit se španělštině a jejich kultuře.
Jeho rodina ho nepodporovala Kellanovo rozhodnutí stát se po vysoké škole hercem, ale Kellan byl už pevně rohodnut. Začal tvrdě pracovat, odstěhoval se do L.A. a plně se soustředil na svůj cíl. Účastnil se několika modelingových kampaní. Jeho herecká kariéra se začala pomalu rozbíhat. Hrál v několika seriálech, jako třeba Summerland, CSI: New York, CSI: Las Vegas nebo The Comeback, ale ve všech si zahrál jen epizodní role. Kellanova první filmová role byla role Franka ve filmu Stick it (Rebelka), potom role Dwayne ve filmu Accepted (Bezva Vejška), nebo v méně známém filmu Ghosts of Goldfield, kde vystupoval jako Chad.
V roce 2008 natočil hned 3 filmy a to Prom Night, Deep Winter a samozřejmě film který ho velmi zviditelnil TWILIGHT, kde si zahrál Emmetta Cullena. Letos má už celkem hodně hereckých příležitostí ve filmech The Tribe, Warrior a samozřejmě druhém díle Twilight ságy, New Moon.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Moc prosím! Nechte nějakej komentář!!